Witamy na stronie internetowej

Firmy budowlanej REM-BUD.

Firma REM-BUD działa w branży budowlanej od 1998 roku. Oferujemy wykonanie kompleksowych remontów domów i mieszkań oraz prac związanych z wykończeniami wnętrz. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane. Wykonamy wszelkie prace związane z remontami domów, mieszkań, biur i lokali użytkowych, budynków gospodarczych, itp. Można nam zlecić realizację kompleksowych usług remontowych czy prac wykończeniowych, jak również drobnych napraw. Remonty wykonujemy nie tylko w pobliskim Poznaniu, ale także w całym województwie wielkopolskim.

Jeżeli planują Państwo remont domu lub mieszkania, pozostajemy do dyspozycji. Podejmiemy się wszelkich prac związanych z wykończeniami wnętrz. Służymy Państwu fachową pomocą oraz doradztwem w kwestiach technicznych. Zawsze staramy się dobrać najbardziej optymalne rozwiązania budowlane i remontowe. Nie boimy się innowacji. Stale śledzimy rynek w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań. Działamy zgodnie ze wszystkimi standardami budowlanymi. Zlecenia remontowe realizujemy zarówno w Poznaniu, jak i w mniejszych miejscowościach województwa wielkopolskiego.

Wielkopolskie to obszar, na którym nasza firma remontowa ma wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu różnorodnych prac remontowych. Nasza firma remontowa oferuje kompleksową obsługę remontów mieszkań, domów i biur w Luboniu, Poznaniu oraz w całym obszarze wielkopolskim

Klienci, którzy skorzystali już z naszych usług mogą zapewnić Państwa o naszym profesjonalnym podejściu. Jesteśmy przekonani, ze współpraca z nami przyniesiePaństwu wymierne korzyści. Na każdym etapie realizacji jesteśmy z klientem w stałym kontakcie. Zleceniodawca może kontrolować postępy w budowie czy remoncie. Informujemy o postępach prac, a także o ewentualnych zmianach w projekcie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

NASZE WYNIKI

Firma w branży budowlanej

PROJEKTÓW
ZADOWOLENI KLIENCI
PERSONEL

Firma remontowa Luboń | Firma remontowa Poznań | Firma remontowa Wielkopolskie

REM - BUDPrzekształcamy pomysły i wizje w projekty

Search this website